İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak

işaret dili kursu

İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak

İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak, Türkiye’de yaklaşık 3 milyon işitme engelli vatandaşımız mevcuttur. 3 Milyon işitme engelli yüksek bir rakam olup onların hayatlarını kolaylaştırmak da sağlıklı bireylerin görevi olZonguldak oluyor. İşaret dili temel eğitimini siz de öğrenmek istemez misiniz ?

İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak Programı amacı da, bireylerin temel işaret dili eğitimini alıp işitme engelli vatandaşlarımız ile iletişim kurmalarını sağlamaktır. İşaret dilini öğrenen bireyler bu sayede vatandaşlarımızla iletişim kurabilecek engelsiz bir hayat yaşamaları için adım atılmış olacaktır.

İşaret Dili Kurs Programı sonunda üniversite onaylı sertifika verilmektedir. Sosyal kazanımları olduğu gibi işaret dili sertifikasının kariyer kazanımları da mevcuttur.

İşaret Dili Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Zonguldak işaret dili, Bir çok kişinin aklında eğitimi aldıktan sonra sertifika ne işe yarar sorusu belirmektedir. İşaret dili eğitimini aldıktan sonra da İşaret Dili Sertifikası alacaksınız. Sertifika, eğitim sonlarında kişinin eğitim aldığını belgelendiren belgedir. İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak ile ;

İşaret dili tercümanlık sınavına başvurup , sınavı geçmeniz halinde İşaret dili tercümanı olarak devlet kurumları bünyesinde çalışabilirsiniz.

Hastaneler işaret dili bilen personele en çok ihtiyaç duyan kurumlardan birisidir. Hastanelerde çalışabilirsiniz.

Özel teşvik atamalarında iş bulabilirsiniz.

STK faaliyetlerinde işaret dili bilen personel arandığında çalışabilirsiniz.

Özel kurum ve kuruluşlara iş başvuruşunda bulunabilirsiniz.

Bir çok alanda çalışabilirsiniz.

İşaret Dili Temel Eğitimine Nasıl Başvururum ?

İşaret dili bilmenin prestiji yabancı dil bilmek ile eş değer bir prestije sahiptir. İşaret dili de ikinci bir dil olarak lanse edilmektedir. Siz de işaret dili öğrenerek hem kariyerinizi güçlendirebilir hem de sosyal sorumluluğunuzu yerine getirebilirsiniz.

İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak Programına başvuru yapmak için aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir. İşaret dili kursuna katılarak 120 saatlik işaret dili müfredatına uygun bir eğitim almış olacaksınız. İşaret dili eğitimi sonunda size üniversite onaylı işaret dili temel eğitimi sertifikası verilecektir.

Üniversite Onaylı İşaret Dili Sertifikası ile Prestij Kazanın.

İşaret Dili Temel Eğitimi Sertifikası Zonguldak Eğitim Programı eğitim içeriği ve başvuru yapmak için tıklayınız.

[us_cta title=”İşaret Dili Temel Eğitimi” title_size=”h3″ btn_link=”url:https%3A%2F%2F3makademi.com%2Furunler%2Fisaret-dili-temel-egitimi%2F|title:Aile%20ve%20Ya%C5%9Fam%20Dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1||” btn_label=”BAŞVUR” btn_icon=”fas|file-alt”]Üniversite Onaylı İşaret Dili Temel Eğitimi Başvurmak İçin Tıklayınız.[/us_cta]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

× Whatsapp İletişim