3M AKADEMİ

3M AKADEMİ Uzaktan Online Eğitim Platformu

3M AKADEMİ anlaşmalı olduğu üniversite ve kurumlar ile birlikte ; uzaktan eğitim sistemiyle Türkiye başta olmak üzere dünyanın her bir noktasında yaşan Türk vatandaşlarına ve yabancı uyruklu vatandaşlara sertifikalı profesyonel eğitimler sunan eğitim destekleyici faaliyetler yürüten kurumsal bir firmadır. Eğitim dili şuan için Türkçe olup, sertifikaları taleplere göre İngilizce dilinde de sunmaktadır.

3M AKADEMİ eğitimde kaliteyi ön plana çıkartıp müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak nihai kullanıcılarına üst düzey memnuniyet ile hizmet vermektedir. Dürüstlüğün erdemine önem veren firmamız müşteri kazanabilme adına abartılı vaatlerden uzak durmakta, rivayetler üzerine söylemleri asla kullanmamaktadır. Kursiyerlerin eğitim sonunda almış oldukları sertifikaların işlevlerini olduğu gibi açık ve net sunmaktadır.

3M AKADEMİ sertifikaları KAMU  ve ÖZEL ÜNİVERSİTE ONAYLI şeklinde sunmaktadır. Sertifikalar üniversitelerin ilgili birimleri tarafından sağlanmakta, ıslak imza ve mühür ile kursiyerlerine ulaşmaktadır. 3M Akademi Üniversitelere alt yapı , tanıtım, reklam kursiyer kazandırma gibi aracılık hizmetlerini sunmaktadır. Üniversiteden sağlanan sertifikalar MEB vb sertifika yönetmeliği bulunan devlet kurumlarında geçerlidir.

3M AKADEMİ DEĞERLERİMİZ

3M Akademi’yi en çok tercih edilen eğitim firması haline getiren olmazsa olmaz değerleri ;

*Dürüstlük  * Doğru Bilgi  * Samimiyet  * Çözüm Odaklı Yaklaşım * Müşteri Memnuniyeti  * Süreç Yönetimi  * Kalite  * İnsana Değer  * Saygı ve Sevgidir.

3M Akademi Ailesi olarak kursiyerlerimizle birlikte öğrenme ve öğretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

3M Akademi Temsilciliği

3M Akademi yapmış olduğu uzaktan eğitim faaliyetleri ile Türkiye’nin bir çok noktasında kursiyerlere sahip olmuş ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye’nin dört bir yanına sunmuştur.

Birlikte kaliteyi daha ileriye taşıyıp , Türkiye’nin eğitim ihtiyaçlarına, projelerine birlikte gerçekleştirebiliriz.

3M AKADEMİ TEMSİLCİLİĞİ, Kısa adı: “Temsilci”

Kişi veya şirket olarak 3M AKADEMİ adına ve sadece 3M AKADEMİ’i temsil ederek 3M AKADEMİ’in Denizli merkez ve diğer şube ve çözüm ortaklarının desteği ile hizmet sunan temsilcidir.

3M AKADEMİ’ nin hizmet sunduğu eğitimler için www. web adresini inceleyebilirsiniz.

Temsilcilik Ön Bilgilendirme Formu

REFERANSLARIMIZ

Ödeme Sistemi Logoları
Güvenli Ödeme
Şifreyi yenile
× Whatsapp İletişim