Hakkımızda

3M AKADEMİ  Online Uzaktan Eğitim ve Dijital İçerik Platformu

3M AKADEMİ 2014 yılından bu yana online uzaktan eğitim sistemleri üzerine faaliyetlerine başlamış, Türkiye’ye ilkleri kazandırmış bir kurumdur. Sektörde yapmış olduğu yenilikçi hareketlerle Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital içerik platformlarından olmuştur.

3M Akademi bir çok alanda faaliyet göstermekte olup  başlıca ;

Anlaşmalı olduğu üniversite ve kurumlara sağladığı uzaktan eğitim alt yapı hizmeti ile, Türkiye başta olmak üzerine tüm dünya ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarına uzaktan online eğitim platformu ile anlaşmalı kurumların eğitimlerini ve sertifikalarını ulaştırmaktadır.

3M Akademi anlaşmalı olduğu eğitmen ve danışmanlar ile firmalara kurumsal danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Firmaların marka değerlerini arttıracak fikirler ve sorunlarına sunmuş olduğu çözümler ile firmaların bir adım daha ileri gitmesini sağlamaktadır.

3M AKADEMİ hizmetlerinde kaliteyi ön plana çıkartıp müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak nihai kullanıcılarına üst düzey memnuniyet ile hizmet vermektedir. Dürüstlüğün erdemine önem veren firmamız müşteri kazanabilme adına abartılı vaatlerden uzak durmakta, rivayetler üzerine söylemleri asla kullanmamaktadır. Kursiyerlerin eğitim sonunda almış oldukları sertifikaların işlevlerini olduğu gibi açık ve net sunmaktadır.

3M AKADEMİ üniversite sertifikalarını KAMU  ve ÖZEL ÜNİVERSİTE ONAYLI şeklinde sunmaktadır. Sertifikalar üniversitelerin ilgili birimleri tarafından sağlanmakta, ıslak imza ve mühür ile kursiyerlerine ulaşmaktadır. 3M Akademi Üniversitelere alt yapı , tanıtım, reklam kursiyer kazandırma gibi aracılık hizmetlerini sunmaktadır. 3M Akademi kendisi herhangi bir şekilde sertifika vermeyip sadece sertifika verme yetkisi olan kurumlara aracılık hizmeti sağlamaktadır.

3M Akademi uluslararası eğitim kurumlarıyla işbirliklerini sürdürmekte ve eğitim ve sertifika faaliyetlerine de aracılık yapmaktadır.

3M AKADEMİ DEĞERLERİMİZ

3M Akademi’yi en çok tercih edilen eğitim firması haline getiren olmazsa olmaz değerleri ;

*Dürüstlük  * Doğru Bilgi  * Samimiyet  * Çözüm Odaklı Yaklaşım * Müşteri Memnuniyeti  * Süreç Yönetimi  * Kalite  * İnsana Değer  * Saygı ve Sevgidir.

3M Akademi Ailesi olarak kursiyerlerimizle birlikte öğrenme ve öğretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Hizmetlerimiz

3M Akademi olarak siz değerli kullanıcılara sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz

 • Üniversite Kurumları ile Sertifikalı Eğitim Programları
 • Uluslararası Kurumlar ile Sertifikalı Eğitim Programları
 • Firmalara Danışmanlık Hizmetleri
 • Eğitim Yazılım Danışmanlığı ve Çözümleri
 • Eğitim İçerik Kiralama Hizmetleri
 • Eğitim Çekim Kurgu Danışmanlık Hizmetleri
 • SPS Analizleri

3M Akademi Temsilciliği

3M Akademi yapmış olduğu uzaktan eğitim faaliyetleri ile Türkiye’nin bir çok noktasında kursiyerlere sahip olmuş ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye’nin dört bir yanına sunmuştur.

Birlikte kaliteyi daha ileriye taşıyıp , Türkiye’nin eğitim ihtiyaçlarına, projelerine birlikte gerçekleştirebiliriz.

3M AKADEMİ TEMSİLCİLİĞİ, Kısa adı: “Temsilci”

Kişi veya şirket olarak 3M AKADEMİ adına ve sadece 3M AKADEMİ’i temsil ederek 3M AKADEMİ’in Denizli merkez ve diğer şube ve çözüm ortaklarının desteği ile hizmet sunan temsilcidir.

3M AKADEMİ’ nin hizmet sunduğu eğitimler için www. web adresini inceleyebilirsiniz.

Temsilcilik Ön Bilgilendirme Formu

  REFERANSLARIMIZ

  Ödeme Sistemi Logoları
  Güvenli Ödeme
  3M AKADEMİ
  Şifreyi yenile
  × Whatsapp İletişim
  Shopping cart