Türkiye’ nin en kapsamlı akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi. Eğitim MEB Talim Terbiye Kurulu 163 Sayılı Karar ve Müfredata uygun bir şekilde verilecektir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi İle Neler Yapılabilir.

Özel kurum ve kuruluşlarda eğitmenlik yapabilirsiniz.Birebir özel ders ve kurs verebilirsiniz.Kendi Zeka Oyunları Merkezinizi kurabilirsiniz.Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Egzersiz.MEB’de Egzersiz Açabilirsiniz.

  • Akıl ve Zeka Oyunları 2016-2017 eğitim öğretim yılı başına kadar ( 27 Eylül 2016 tarihine kadar ) destekleme yetiştirme kursları arasında yer almakta ve açılmaktaydı. Yeni düzenleme ile destekleme yetiştirme kurslarından uygulaması kaldırılanlar arasındadır. Bazı il ilçe MEB Müdürlüklerinde kurs ve egzersiz açılması devam etmektedir. Bulunduğunuz ilde ya da ilçe müdürlüklerinden bilgi almayı unutmayınız.
  • Satranç Egzersizi Açabilirsiniz. 2010/49 Sayılı genelde kapsamında Beden Eğitimi ve Spor Çalışmaları tablosunda yer alan “ kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen kurslara katılarak belge alan ya da ulusal veya uluslar arası düzeydeki yarışmalarda sporcu, antrenör, hakem olarak katıldıklarını belgelendiren diğer alan öğretmenleri tarafından da yürütülebilir.” İbaresi kapsamında sertifika ile satranç egzersizi açabilirsiniz.

Not : Bazı il ve ilçelerde uygulama farklılıkları Milli Eğitim Müdürü insiyatifi ile değişmektedir. Bağlı olduğunuz il ve ilçeden bilgi almayı unutmayınız.

[vc_btn title=”Detaylar İçin Tıklayın” color=”orange” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2F%2Furunler%2Fakil-zeka-oyunlari-egitmen-egitimi|||”]
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için
×

Merhaba!

Whatsapp üzerinden görüşme başlatmak için eğitim danışmanlarımızdan birini seçiniz.

× Whatsapp