Öğretmen Eğitimleri

Öğretmen Eğitimleri, MEB’de Egzersiz Açabileceğiniz, Halk Eğitim ve Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Kurs Açabileceğiniz Eğitimler, Üniversiteler ve 3M Akademi’nin ortaklaşa hazırladığı eğitim programları ile öğretmenler artık dilediği yerden eğitimlerini uzaktan eğitim ile alabilecek. Gelişen dünyanın ihtiyaçları göz önüne alarak ve hızla büyüyen dijital çağa ayak uydurmak için üniversiteler ve 3M Akademi elini taşın altına koyup öğretmenlerin ihtiyacı olan eğitimleri uzaktan eğitimle sağlamaya başladı.

Öğretmenlerin ihtiyacı olan eğitimler uzaktan eğitim alt yapısı ile sağlanacak. YÖK kurumları ile yapılan protokoller kapsamında 3M Akademi ve üniversiteler birlikte hareket ederek öğretmenlerin sertifikalı eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak.

MEB Egzersiz yönetmeliği ve nasıl MEB’de egzersiz açabilirim sorularının cevabına da buraya tıklayarak MEB’de egzersiz nasıl açılır ? yazımızdan okuyabilirsiniz.

Sertifikalar üniversitelerin kendi sürekli eğitim merkezinden onaylı bir şekilde ıslak imzalı ve mühürlü halde öğretmenlere ulaştırılmaktadır.

Uzaktan Eğitim

Eğitim Süreci Nasıl Gerçekleşecek ? 

Eğitimler uzaktan eğitim ile olup, Eğitime başvuran kişiye özel bir eğitim danışmanı atanmaktadır. Sertifikalı eğitim programına kayıt olan kursiyer her zaman eğitim danışmanı ile irtibata geçebilmekte, eğitim süreci boyunca destek alabilmektedir.

Uzaktan eğitim sistemine giriş yapmak için ihtiyacınız olan kullanıcı adı ve şifre, hem sms hem mail yoluyla sizlere ulaştırılmaktadır. Şifreniz ulaştığı andan itibaren dersleri internet olan her yerden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sistem pc, tablet ve mobil uyumlu olduğu için her cihazdan rahatlıkla bağlanabilirsiniz.

Kurs Kayıt

Kurslara Nasıl Kayıt Yaptırabilirim ?

Kurslara kayıt hızlı ve kolay bir şekilde kaydınızı yaptırabilirsiniz.

  • Telefon ile bize ulaşabilir, eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
  • WhatsApp üzerinden eğitim danışmanlarımız ile irtibat kurabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
  • Web sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek hattından irtibata geçebilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz eğitimi online satın alıp, bilgilerinizi satın alma esnasında doldurup sertifikalı eğitim programlarına hızlıca kaydınızı yapabilirsiniz.

Hızlı iletişim kurabilmeniz için telefon numaralarımız :

0553 920 0 920 - 0553 939 0 939

Sertifika Avantajları

Öğretmenlere Sertifika Avantajı Nedir ? 

Kamu ya da özel sektörde çalışan bir öğretmen almış olduğu sertifikalı eğitimler ile egzersiz açabilir. Bu da öğretmene ek gelir sağlamaktadır.

Kulüp kurabilir ya da okullar hayat olsun projesi kapsamında halk eğitim üzerinden de kurs açabilir.

Yeni mezun öğretmenler için de özel kurumlarda iş arama sürecinde büyük avantaj sağlamaktadır. Kurs merkezlerinde usta öğretici olarak da görev alabilmektedir.

Sertifika kullanım alanları çok geniştir. Belediyelerin okuma salonları, gençlik merkezleri, AB KOSGEB TUBİTAK projeleri gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Üniversiteler YÖK kurumları olarak faaliyet göstermekte ve sertifikaları yönetmelikler kapsamında uluslararası arenada da geçerlidir.

Üniversite İşbirliği
Eğitimler

Öğretmenlerimiz ve eğitimciler için üniversiteler ile birlikte hazırlanan eğitim programlarından hızlıca seçip kaydınızı yaptırabilirsiniz. Aşağıda yer alan eğitim listesini kontrol edebilir ya da web sitemizde dilediğiniz eğitimi arayabilirsiniz.

İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 2
Sertifikalı Tiyatro Eğitmenlik Eğitimi Programı
 750,00
Üniversite Onaylı
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 14
- 34% Robotik Kodlama Eğitmenlik Kursu
Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun amacı nedir?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ne işe yarar?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunu kimler alabilir?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun istihdam alanları nelerdir?   Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun kazanımları nedir?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun eğitim şekli,  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun ücreti, Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim?
 600,00  399,00
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 3
- 30% Montessori Liderlik Eğitimi
Montessori Liderlik Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan montessori liderlik eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Montessori Liderlik sertifikası verilmektedir.Montessori Liderlik Eğitimi Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Uygulanır, Montessori Liderlik  Eğitimini Kimler Alabilir, Montessori Liderlik Eğitimi Ne Demek?
 2.000,00  1.400,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 13
- 23% Akıl – Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmen Eğitimi
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl zeka ve satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedir. 
 375,00  290,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 2
- 29% Satranç Eğitmen Eğitimi
Satranç Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Satranç Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.
 350,00  250,00
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 4
- 25% Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi
Hızlı Okuma Nedir?, Hızlı Okuma Ne İşe Yarar, Hızlı Okuma Setifikası, Kimler Alabilir, Nerelerde Kullanılabilir, Uzaktan Eğitim
 600,00  450,00
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 5
- 50% Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedirAkıl Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Akıl Zeka Oyunları belgesi ile özel kurum ve kuruluşlarda çalışabilirsiniz.
 500,00  250,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 11
- 34% Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi
Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Yaratıcı Drama Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Yaratıcı Drama Kursu Uzaktan Eğitim ve Üniversiteler İşbirliği ile 200 saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı , MEB ‘de geçerli Yaratıcı Drama Eğitmeni sertifikası alacaksınız. Almış olduğunuz yaratıcı drama sertifika ile birlikte MEB ‘de egzersiz açabilirsiniz.
 600,00  399,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 9
Montessori Eğitmen Eğitimi
Montessori Eğitimi Nedir, Montessori Eğitimi Ne İşe Yarar, Montessori Eğitimi Nasıl Uygulanır, Montessori Eğitimini Kimler Alabilir, Montessori Eğitimi Ne Demek? Montessori Eğitmenlik Sertifikası Nereden Alabilirim ?
 399,00
İletişim

Formu Doldurup Bilgilerinizi Bırakmanız Halinde Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Bilgilendirme İçin Arayacaktır

Ödeme Sistemi Logoları
Güvenli Ödeme
× Whatsapp İletişim
Şifreyi yenile