Öğretmenlere %30 İndirim

Arkadaşı ile birlikte kayıt olana Kasım ayı boyunca %30 indirim
Online uzaktan eğitim üniversite sertifika programları

Efsane Kasım Kampanyası 

Kasım ayı boyunca arkadaşıyla eğitimlere kayıt yaptıran herkese anında %30 indirim.  Sertifikalı eğitim programları uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Sertifikalar üniversite onaylı sağlanmaktadır.

İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 1
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 4
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 3
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 24
Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun amacı nedir?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ne işe yarar?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunu kimler alabilir?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun istihdam alanları nelerdir?   Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun kazanımları nedir?  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun eğitim şekli,  Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun ücreti, Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim?
 650,00  400,00
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Montessori Liderlik Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan montessori liderlik eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Montessori Liderlik sertifikası verilmektedir.Montessori Liderlik Eğitimi Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Uygulanır, Montessori Liderlik  Eğitimini Kimler Alabilir, Montessori Liderlik Eğitimi Ne Demek?
 2.000,00  1.200,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 20
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl zeka ve satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedir. 
 375,00  290,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 5
Satranç Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Satranç Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.
 350,00  250,00
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Hızlı Okuma Nedir?, Hızlı Okuma Ne İşe Yarar, Hızlı Okuma Setifikası, Kimler Alabilir, Nerelerde Kullanılabilir, Uzaktan Eğitim
 600,00  450,00
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedirAkıl Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Akıl Zeka Oyunları belgesi ile özel kurum ve kuruluşlarda çalışabilirsiniz.
 500,00  250,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 23
Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Yaratıcı Drama Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Yaratıcı Drama Kursu Uzaktan Eğitim ve Üniversiteler İşbirliği ile 200 saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı , MEB ‘de geçerli Yaratıcı Drama Eğitmeni sertifikası alacaksınız. Almış olduğunuz yaratıcı drama sertifika ile birlikte MEB ‘de egzersiz açabilirsiniz.
 750,00  450,00
Üniversite Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 17
Montessori Eğitimi Nedir, Montessori Eğitimi Ne İşe Yarar, Montessori Eğitimi Nasıl Uygulanır, Montessori Eğitimini Kimler Alabilir, Montessori Eğitimi Ne Demek? Montessori Eğitmenlik Sertifikası Nereden Alabilirim ?
 600,00  400,00

Öğretmen Eğitimleri, MEB’de Egzersiz Açabileceğiniz, Halk Eğitim ve Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Kurs Açabileceğiniz Eğitimler, Üniversiteler ve 3M Akademi’nin ortaklaşa hazırladığı eğitim programları ile öğretmenler artık dilediği yerden eğitimlerini uzaktan eğitim ile alabilecek. Gelişen dünyanın ihtiyaçları göz önüne alarak ve hızla büyüyen dijital çağa ayak uydurmak için üniversiteler ve 3M Akademi elini taşın altına koyup öğretmenlerin ihtiyacı olan eğitimleri uzaktan eğitimle sağlamaya başladı.

Öğretmenlerin ihtiyacı olan eğitimler uzaktan eğitim alt yapısı ile sağlanacak. YÖK kurumları ile yapılan protokoller kapsamında 3M Akademi ve üniversiteler birlikte hareket ederek öğretmenlerin sertifikalı eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak.

MEB Egzersiz yönetmeliği ve nasıl MEB’de egzersiz açabilirim sorularının cevabına da buraya tıklayarak MEB’de egzersiz nasıl açılır ? yazımızdan okuyabilirsiniz.

Sertifikalar üniversitelerin kendi sürekli eğitim merkezinden onaylı bir şekilde ıslak imzalı ve mühürlü halde öğretmenlere ulaştırılmaktadır.

Ödeme Sistemi Logoları
Güvenli Ödeme
Şifreyi yenile
× Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59