Online uzaktan eğitim üniversite sertifika programları

Kurs Açarak ya da Özel Kurslar vererek gelir imkanı sağlayacak eğitmenlik eğitimleri …

Efsane Temmuz Kampanyası 

Temmuz ayı boyunca arkadaşıyla eğitimlere kayıt yaptıran herkese anında %20 indirim.  Sertifikalı eğitim programları uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Sertifikalar üniversite onaylı sağlanmaktadır.

e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 23
Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Yaratıcı Drama Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Yaratıcı Drama Kursu Uzaktan Eğitim ve Üniversiteler İşbirliği ile 200 saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı , MEB ‘de geçerli Yaratıcı Drama Eğitmeni sertifikası alacaksınız. Almış olduğunuz yaratıcı drama sertifika ile birlikte MEB ‘de egzersiz açabilirsiniz.
 500,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Satranç Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından E- devlet onaylı Satranç Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.
 300,00
Çok Satanlar
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 4
En iyi fiyat
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedirAkıl Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Akıl Zeka Oyunları belgesi ile özel kurum ve kuruluşlarda çalışabilirsiniz.
 300,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 20
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl zeka ve satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedir. 
 350,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Hızlı Okuma Nedir?, Hızlı Okuma Ne İşe Yarar, Hızlı Okuma Setifikası, Kimler Alabilir, Nerelerde Kullanılabilir, Uzaktan Eğitim
 700,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 19
Montessori Eğitimi Nedir, Montessori Eğitimi Ne İşe Yarar, Montessori Eğitimi Nasıl Uygulanır, Montessori Eğitimini Kimler Alabilir, Montessori Eğitimi Ne Demek? Montessori Eğitmenlik Sertifikası Nereden Alabilirim ?
 500,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 0
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 3
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 0
Stanford Binet Zeka Testi Eğitimi 2021 Yılına uygun müfredat ile hazırlanmıştır. Stanford Binet Zeka Testi Eğitimi sertifika programı sonunda e-Devlet onaylı sertifika verilmektedir. Dilerseniz Stanford Binet Zeka Testi materyallerine de sahip olabilirsiniz. Stanford Binet zeka testi eğitimini uzaktan eğitim ile tamamlayabilirsiniz.
 400,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 1
Otizm Eğitmenliği Eğitimi 2021 Yılına uygun müfredat ile hazırlanmıştır. Otizm eğitmenliği eğitimi programı sonunda e-Devlet onaylı sertifika verilmektedir. Otizm eğitmenliği eğitimi sonunda, Otizm eğitmeni olunur. Otizm öğretmeni olabilmek için, Otizm eğitmenliği eğitimi sertifika programını uzaktan eğitim ile tamamlayabilirsiniz.
 1.100,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 0
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 4
Cinsel Terapi Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan cinsel terapi eğitimi Video A senkron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Eğitimin sonunda Devlet üniversitesi ve e Devlet onaylı olarak Cinsel Terapi sertifika verilmektedir.Cinsel Terapi Eğitimi Sertifika Programı, internet ortamında  online video kaydı şeklinde ve doküman destekli olarak 2021 yılında verilmektedir.
 1.500,00
e-Devlet Onaylı
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 2

Öğretmen Eğitimleri, MEB’de Egzersiz Açabileceğiniz, Halk Eğitim ve Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Kurs Açabileceğiniz Eğitimler, Üniversiteler ve 3M Akademi’nin ortaklaşa hazırladığı eğitim programları ile öğretmenler artık dilediği yerden eğitimlerini uzaktan eğitim ile alabilecek. Gelişen dünyanın ihtiyaçları göz önüne alarak ve hızla büyüyen dijital çağa ayak uydurmak için üniversiteler ve 3M Akademi elini taşın altına koyup öğretmenlerin ihtiyacı olan eğitimleri uzaktan eğitimle sağlamaya başladı.

Öğretmenlerin ihtiyacı olan eğitimler uzaktan eğitim alt yapısı ile sağlanacak. YÖK kurumları ile yapılan protokoller kapsamında 3M Akademi ve üniversiteler birlikte hareket ederek öğretmenlerin sertifikalı eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak.

MEB Egzersiz yönetmeliği ve nasıl MEB’de egzersiz açabilirim sorularının cevabına da buraya tıklayarak MEB’de egzersiz nasıl açılır ? yazımızdan okuyabilirsiniz.

Sertifikalar üniversitelerin kendi sürekli eğitim merkezinden onaylı bir şekilde ıslak imzalı ve mühürlü halde öğretmenlere ulaştırılmaktadır.

Ödeme Sistemi Logoları

Sözleşmeler

Güvenli Ödeme
3M AKADEMİ
Şifreyi yenile
× Whatsapp İletişim
Shopping cart