Yukarı Çık

Eğitmenimiz Olun

Kazanç Elde Edin
Eğitiminize talip olan kişiler eğitiminizi satın aldığında sizde para kazanın. Aylık olarak ödemelerinizi EFT ve ya Havale olarak alabilirsiniz.
Kazanç Elde Edin
Hayatları Değiştirin
Bilginizi insanlarla dijital platform üzerinden paylaşın, insanların gelişimine katkı sağlayın. Bilginiz bizim için değerli
Hayatları Değiştirin
Planlama Desteği Alın
Eğitim danışmanlarımız ile en etkili eğitim planınızı yapalım, hazırlamak istediğiniz eğitime tecrübelerimiz ile destek verelim.
Planlama Desteği Alın

3M Akademi dijital eğitim ve içerik platformu olarak 2014 yılından bu yana on binlerce kişiye hem yurt içi hem yurt dışı olmak üzere hizmet sağladık. Dijital eğitim dünyası hızlı bir gelişim sürecine girip ve yaygınlaştı. Dünya dijitalleşiyor, eğitim dijitalleşiyor. Birlikte yapacağımız çalışmalar ile eğitimlerinizi milyonlarca kişiye tanıtalım.  Sizinle yapacağımız çözüm ortaklığı ile eğitimlerinizi çok rahat bir şekilde dijital ortama taşıyabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Öncelikle sizinle çözüm ortaklığı protokolü gerçekleştiriyoruz. Dijital dünyaya katılmanıza ilk adımınızı atmış oluyorsunuz.

Dilerseniz birlikte çekimleri yapabilir ya da var olan videolarınızı bizlere ulaştırıp sistemimize yükleyebiliriz.

Karşılıklı anlaşmalar çerçevesinde eğitimlerinizin satış, pazarlama, reklam ve kursiyerler ile ilgilenme tüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ödeme Sistemi Logoları
Güvenli Ödeme
3M AKADEMİ
Şifreyi yenile
× Whatsapp İletişim
Shopping cart