[vc_row][vc_column][vc_column_text]3M Akademi olarak kurumlarla daima işbirliği içerisinde hareket etmekte, birlikteliğin daha kaliteli hizmetler sağlayacağına inanmaktayız. Bu kapsamda hem üniversiteler ile hem de kurumlar ile işbirliği içerisinde yer almaktayız.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile 2014 yılında yola çıktık ve bu süre zarfına kadar yenilikçi yeni nesil kurum anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürdük. İşbirliği halinde olduğumuz kurumların Türkiye geneli pazarlama tanıtım ve hizmet sağlama işlerini alarak siz değerli kullanıcılarımıza ulaştırmaktayız.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”66806″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]Path Ways Education : Kanada’da faaliyet gösteren, dil ve sertifika programları üzerine hizmet veren eğitim kurumudur. Path Ways Education dünyanın ilk 100 üniversitesi içerisinde yer alan Waterloo Üniversitesinin acentesidir. ( Temsilcisidir )

Path Ways Education ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Türkiye, Azerbaycan ve Kıbrıs ülkelerinde bayilik verme , çözüm ortağı bulma ve sertifikalı eğitimlere öğrencilerin kaydına aracılık etme  gibi konularda anlaşmaya vardık. 3M Akademi’nin aracılık etmiş olduğu eğitimlere katılım sağlayan kişilere, Kanada merkezli Path Ways Education tarafından uluslararası prestije sahip Path Ways Education Certficate verilecetir.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”66453″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]Vido5 Dijital İçerik Dünyası : Dijital içerikler üreten, eğitim çekimleri, eğitim kurgusu ve kurgu danışmanlığı yapan bir djital içerik kurumudur.

3M Akademi olarak Vido5  Dijital İçerik Dünyası ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında Vido5 Dijital İçerik Dünyasının Türkiye geneli kendi kurumumuz başta olmak üzere diğer kurumlara kiralanması, hizmet sağlanması konusunda işbirliği üzerine gittik ve içeriklerin tüm dağıtım haklarını kurumumuz bünyesine aldık.  Bu süreçte vido5 tarafından hazırlanan içeriklerin dağıtılması, videoların kiralanması, takibi ve reklam çalışmalarını 3M Akademi tarafından 2024 yılına kadar geçici haklar olmak bünyemizde gerçekleşmektedir.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”66454″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]iGeme Business School : İş dünyası üzerine hazırlamış oldukları eğitimler ile uluslararası alanda faaliyetler gösteren iGeme Business School ile yapmış olduğumuz protokol kapsamında ; iGeme Business School’un eğitimlerinin kiralanması, pazarlanması ve dağıtım hizmetlerinin sağlanması noktasında anlaşmaya vardık. iGeme Bussiness School ‘un vermiş olduğu sertifikaların nihai kullanıcılara ulaştırılması, sağlanan dijital video içeriklerinin belgelendirilmesi konusunda da anlaşma yaptık.  3M Akademi olarak iGeme Business School’un bayiliklerinin verilmesi, sistem kiralanması, sertifika ve belgelendirme çalışmalarının tüm hakları kurumumuza geçici olarak ait olmuştur. Bu kapsamda iGeme Business bayiliği isteyen ya da video dijital eğitim içeriklerini kiralamak isteyen kurumlar ile iGeme Business School arasında köprüyü 3M Akademi sağlamakta ve tüm hizmetlerin haklarını üstlenmektedir.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”66455″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]Uzemtr Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemleri :  Uzemtr Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemleri ile varmış olduğumuz anlaşma kapsamında, 2019 yılında dijital içerik yayın platformumuzu Uzemtr ‘ye taşıdık. Hizmet 18 yıllık sektör deneyimi sahibi uzmanlarımız ile programın geliştirilmesini sağladık ve Uzemtr ile birlikte uzaktan eğitim yönetim sistemlerinin Türkiye’de kiralama işlerinin tarafımızdan gerçekleştirilmesi konusunda anlaşmaya vardık. Uzemtr uzaktan eğitim yönetim sistemleri kiralanması, kurumlara tanıtılması ve reklam faaliyetleri hakları geçici olarak 3M Akademi’ye aittir.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]