Akıl Zeka Oyunlarını Satın Alırken Neden 3M Akademi’yi Tercih Etmelisiniz

Neden Akıl Zeka Oyunlarını 3M Akademi’den Satın Almalısınız?

Çocukların IQ oranlarını mantıklı düşünme problem çözebilme yeteneklerini arttıran akıl zeka oyunları alırken neden 3M Akademi’yi tercih etmelisiniz.

Her aile çocuğunun en iyi şekilde eğitim görmesini ister. Ancak bazı çalışmalar sadece okulda yapıldığında yetersiz kalabiliyor. Çocuklarının mevcut kapasitesini ortaya çıkarmak isteyen ve farklı becerilerini geliştirmek isteyen  ebeveynler çocuklarıyla ilgilenirken akıl ve zeka oyunlarından rahatlıkla faydalanabilirler. Böylece çocuklarının hafıza, stratejik düşünme, görsel zeka, mantıksal düşünce, inovatif düşünce, davranış becerilerini farklı akıl ve zeka oyunlarıyla güvenli bir şekilde geliştirebilirler.

Akıl zeka oyunları ile ilgili tüm bilgilere 3M Akademi sitesinden ulaşabilirsiniz.3M Akademi akıl zeka oyunlarında öncü bir eğitim kurumudur. Aldığınız oyun hakkında tüm bilgilere, nasıl oynandığı hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz.

Neden akıl zeka oyunlarını alırken 3M Akademi’yi tercih etmelisiniz? Biz uzaktan eğitim alanında ilk girişimi yapan bir eğitim kurumuyuz. Alacağınız Akıl zeka oyunun uzaktan online eğitimini veren bir kurum olarak aynı zamanda kendi alanında başarılı eğitimcilerle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Almak istediğiniz oyun hakkında bilgi almak isterseniz, oyunun nasıl oynandığı hakkında video izlemek veya bilen bir kişiden dinlemek isterseniz oyunlar hakkında eğitim danışmanı arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Akıl zeka oyunları hakkında uzun yıllardır bu sektörün içinde olan eğitim danışmanı arkadaşlarımız ile iletişime geçerek hangi oyun nasıl oynanır,çocuklarda gösterdiği değişimler gelişimler nelerdir,almak istediğiniz oyunun içeriği nelerdir bu soruların cevaplarını Whats App yada canlı destek hattından iletişime geçerek öğrenebilirsiniz

 

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları
   Güvenli Ödeme
   3M AKADEMİ
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59
   Shopping cart