En iyi fiyat

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı

600 TL 1000 TL Sepete Ekle

Online Uzaktan Eğitim Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı

e devlet onaylı sertifika programları , üniversite onaylı sertifika 3m akademi

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı, Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kurs Kayıtlarımız Başladı.

10 Toplam Skor
Online Uzaktan Eğitim

Online Uzaktan Eğitim Üniversite Onaylı Sertifika 7/24 Açık Sistem Uluslararası Geçerli Program Kredi Kartına Taksit İmkanı

Kullanıcı Puanı: 5 (1 vote)

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı, Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kurs Kayıtlarımız Başladı.

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı, Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursuna en uygun fiyata sitemizden kayıt olabilirsiniz. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu sonunda 80 saatlik sertifika alırsınız. Masal Terapisi Terapist Yetiştirme Kurs Programı;

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Bitlis , Bitlis ve tüm ilçelerden kursa rahatlıkla katılabilirsiniz. Kurslarımız online uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu en uygun fiyatla 3M Akademi ‘de yer almaktadır.

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Bitlis Programı, Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi eğitimine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu yanında alabileceğiniz diğer eğitimler de mevcuttur. Online sistemler üzerinden hızlıca başvurabilir ya da kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Niçin Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Almalıyım ?

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu ile,

Masal Terapisi Eğitimi ile katılımcılara masalın dünyasına alır ve çocuklar için masalın önemini kavratır.

Masal terapisi eğitimi ile katılımcılar masal terapisi tekniklerini öğrenir.

Masal Terapisi Eğitimi ile katılımcılar masal terapisti olmaya hak kazanır.

Masal Terapisi Eğitimi ile katılımcılar öğrendiği yöntem ve tekniklerle çocukların psikolojik, travmatik, davranışsal bozuklukları gibi durumlarda masal ile fayda sağlamayı öğrenirler.

Masal Terapisi Eğitimi ile katılımcılar kendine saygısı olan, farkındalık bilincinde olan çocukların yetişmesine katkı sağlar.

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Eğitimi Amacı : Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu amacı, bireylerin Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi alanında kendileri geliştirmesi ve kariyerlerine daha sağlam bir şekilde adım atmalarını sağlamaktır.

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sonunda Sertifika Var mıdır ?

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu sonunda üniversite onaylı ” Masal Terapisi Uygulayıcı ” sertifikası verilmektedir.

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursuna Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Whatsapp ya da hızlı iletişim formundan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi bilgilendirme için arayacaktır. Ya da ;

 • Web sitemizden üyelik gerçekleştirerek bilgilerinizi doldurabilirsiniz.
 • Eğitim hizmet bedeli ödemesini kredi kartı ya da havale olarak ödemeniz halinde, kullanıcı adı ve şifreniz size mail ve sms ortamında gönderilecektir. Ayrıca size özel atanan eğitim danışmanı sistem kullanım hakkında bilgilendirme yapacak ve de herhangi bir sorunuz olduğunda her zaman sizin yanınızda olacaktır.
 • Eğitim tamamlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz üniversiteden sertifikanız size kargo ile gönderilecektir.

Not: Sertifika gönderilmeden önce adres bilginiz teyit edilmekte sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Ücreti Nedir ?

 • Ürün
 • Ayrıntılar
 • Videolar
Masal Terapisi Eğitimi Sertifika Kurs Programı, Masal Terapisi Eğitimi, uzaktan eğitim ile üniversiteler işbirliği ile hazırlanan eğitim programıdır. ...
İstek listesine ekleİçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 3
Eğitim İçerikleri
Eğitim Adı

Masal Terapisi Eğitimi Sertifika Kurs Programı

Eğitim Kategorisi

Mesleki Uzmanlık Eğitimleri

Eğitim Şekli

Online Uzaktan Eğitim

Eğitim Türü

Online Uzaktan Eğitim Sertifikalı Kurs

Sertifika

Üniversite Onaylı

Sınav

Online Sınav

Specification
Marka

Bitlis masal terapisi uygulayıcı eğitimi kurs ücreti yazının en başında yer almaktadır.

 

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursuna Kimler Katılabilir ?

Masal terapisti ve anlatıcısı olmak isteyen herkes katılabilir.

 

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Eğitim Tarihi Ne Zaman

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu eğitim tarihi : Eğitimler her ay, 4 kur şeklinde açılır. Haftanın her Çarşamba günü yeni eğitim kuru başlamaktadır.

 

Bitlis ilinden katılabileceğiniz diğer sertifikalı eğitimlerimiz.

İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Montessori Liderlik Eğitimi
İndirim
1 ay önce

Montessori Liderlik Eğitimi

 1.200,00 -40%
Montessori Liderlik Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan montessori liderlik eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Montessori Liderlik sertifikası verilmektedir.Montessori Liderlik Eğitimi Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Uygulanır, Montessori Liderlik  Eğitimini Kimler Alabilir, Montessori Liderlik Eğitimi Ne Demek?
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 23
Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi
İndirim
3 ay önce

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi

 599,00 -30%
Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Yaratıcı Drama Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Yaratıcı Drama Kursu Uzaktan Eğitim ve Üniversiteler İşbirliği ile 200 saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı , MEB ‘de geçerli Yaratıcı Drama Eğitmeni sertifikası alacaksınız. Almış olduğunuz yaratıcı drama sertifika ile birlikte MEB ‘de egzersiz açabilirsiniz.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 14
Öğrenci Koçluğu Eğitimi
İndirim
3 ay önce

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

 599,00 -25%
Üniversite Onaylı Sertifikalı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi Kurs Programı, Uzaktan Eğitim ile Üniversiteler İşbirliği ile Gerçekleşmektedir. Sertifikalar anlaşmalı üniversiteler tarafından ıslak imzalı bir şekilde kursiyerlere gönderilmektedir. Eğitim danışmanlığı sertifikası üniversite onaylı, YÖK'ün geçerli olduğu tüm ülkelerde geçerlidir.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Satranç Eğitmen Eğitimi
İndirim
3 ay önce

Satranç Eğitmen Eğitimi

 300,00 -40%
Satranç Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından E- devlet onaylı Satranç Eğitmenlik sertifikası verilmektedir.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 0
Hepsi 1200 TL Kampanya Paketi
İndirim
3 ay önce

Hepsi 1200 TL Kampanya Paketi

 1.200,00 -45%
Bu Kampanya içerisinde 3 Sertifikalı Kurs Yer Almaktadır. Sertifikalar üniversite onaylıdır.Kampanya içerisinde yer alan sertifikalı kurslar ; 
 1. Öğrenci Koçluğu Eğitmen Eğitimi
 2. Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi
 3. Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 16
Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi
İndirim
3 ay önce

Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi

 800,00 -33%
Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan profesyonel yaşam koçluğu eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Profesyonel Yaşam Koçluğu sertifikası verilmektedir.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 6
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi
İndirim
3 ay önce

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi

 300,00 -40%
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedirAkıl Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, Akıl Zeka Oyunları belgesi ile özel kurum ve kuruluşlarda çalışabilirsiniz.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 10
Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifika Programı
İndirim
4 ay önce

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifika Programı

 599,00 -25%
Eğitimin amacı, psiko-pedagojik açıdan çocuğu tanımak ve çocukla yürütülen çalışmalarda teşhis ve tedaviye yön vermek açısından çocuk resminin kullanımını açıklamaktır.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 3
Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı Eğitimi
Teklif
Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan aile ve sosyal yaşam danışmanlığı eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı sertifikası verilmektedir.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 1
İş Dünyasında Profesyonellik Eğitimi
İndirim
4 ay önce

İş Dünyasında Profesyonellik Eğitimi

 400,00 -33%
İş Dünyasında Profesyonellik Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan iş dünyasında profesyonellik eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir.  Eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından İş Dünyasında Profesyonellik Eğitim sertifikası verilmektedir.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 0
İş Dünyası İçin Nitelikli Profesyonel Kariyer Gelişim Programı
İndirim
İş Dünyası için Nitelikli Profesyonel Kariyer Gelişim Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan İş Dünyası için Nitelikli Profesyonel Kariyer Gelişim Programı eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından İş Dünyası için Nitelikli Profesyonel Kariyer Gelişim Programı Eğitim sertifikası verilmektedir.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 1
Stres Öfke Kontrolü Yönetimi Eğitimi
İndirim
4 ay önce

Stres Öfke Kontrolü Yönetimi Eğitimi

 300,00 -40%
Stres Öfke Kontrolü Yönetimi Eğitimi,  Video A senkron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından e devlette sorgulanabilen Stres ve Öfke Kontrolü Yönetimi Eğitim sertifikası verilmektedir.40 Saatlik Stres Öfke Kontrolü Yönetimi Eğitimine katılarak uzmanlık derecesinde ki eğitimden yararlanabilirsiniz.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 20
Akıl – Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmen Eğitimi
İndirim
4 ay önce

Akıl – Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmen Eğitimi

 350,00 -30%
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi,  Üniversiteler işbirliği ile hazırlanan akıl zeka ve satranç eğitmen eğitimi Video A sekron teknolojisi ile anlaşmalı üniversitenin gözetimiyle gerçekleşmektedir. Üniversitenin iştirakiyle gerçekleşen eğitim sonunda anlaşmalı üniversite tarafından Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik sertifikası verilmektedir. 
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 4
Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi
İndirim
4 ay önce

Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi

 670,00 -26%
Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi Nedir?, Sertifikası Nereden Alınır ?, Kimler Katılabilir ?, Uzaktan Eğitim ile Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi 3M Akademi'de.
İçerik favorilere eklendiFavorilerden kaldırıldı 10
Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
İndirim
4 ay önce

Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi

 600,00 -25%
Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi , Uzaktan eğitim ile Türkiye'nin her yerinden oyun terapisi uygulayıcı eğitimine katılabilirsiniz. Sertifikalar devlet üniversitesi onaylıdır. 2021 yılında alacağınız sertfikalar, aynı zamanda e devlet onaylıdır.

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi eğitimi, Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu ile Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası ile ; Masal Terapisi uygulayıcısı olun ve kendinizi geliştirin. Kariyer eğitimleri ile güçlü bir cv’niz olsun. Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu online olarak gerçekleşmekte olup özel bir Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi eğitimidir. Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi eğitimine başvurularımız başlamıştır. Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursuna katılmak için sitemizi ziyaret edin. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi eğitimleri uzaktan eğitim ile online olarak gerçekleşmektedir. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu sonunda sertifika verilmektedir. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu ile Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi kendinizi geliştirebilir, hitabetinizi güçlendirebilirsiniz. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi kursları dokümanları, Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi slaytları, Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenirsiniz. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi eğitimi, Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu, Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi sertifikası nedir, ne işe yarar, kimler alabilir tüm soruların cevabını 3M Akademi’de bulabilirsiniz.

 

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu sadece bir kişisel gelişim değil gelişen dünyada Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi geliştirmek, düzeltmek bir ihtiyaçtır. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu ile bu ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi kursları uzaktan eğitim ile alabileceğiniz bir kurs şeklidir. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursunu nereden alabilirim ? diye soruyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursunu en hızlı şekilde 3M Akademi den alabilirsiniz. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu en uygun fiyata nereden alınır, en iyi Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursunu almak için hemen başvurun. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi kurslarına online başvurular çok kolay yapmanız gereken Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu tanıtım yazısı altında yer alan ön kayıt formunu doldurmak yeterlidir. Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursuna Bitlis kaydınızı bıraktıktan sonra 3M Akademi eğitim danışmanları bilgilendirmek için sizleri arayacaktır. Diğer bir yöntem ise Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu tanıtım yazısında yer alan ürün linkine tıklayarak sepete ekleyebilirsiniz. Sepete ekledikten sonra Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu için alışverişi tamamla diyerek gerekli bilgileri doldurarak Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu ödemenizi yapabilirsiniz. Bitlis ilinden diğer tüm eğitimlerimize de katılabilirsiniz.

 

Bitlis ilinde açılacak kurslarımızı ana sayfada görebilirsiniz. Bitlis kariyer eğitimleri, Bitlis Mesleki Uzmanlık Eğitimleri, Bitlis Kişisel Gelişim eğitimleri hepsi 3M Akademi’de.

Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı
Bitlis Masal Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Kursu Sertifika Programı
600 TL 1000 TL
Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları

   Sözleşmeler

   Güvenli Ödeme
   3M AKADEMİ
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim
   Shopping cart