Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifikası Kursu Antalya

Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifikası Kursu Antalya , Eğitim koçluğu ya da diğer adıyla öğrenci koçluğu eğitimidir. Koçluk Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Ek-6 Kapsamında meslek olarak kabul edilmiştir. Eğitim koçluğu ya da öğrenci koçluğu sertifikası alan bireyler yeni bir meslek unvanı almış olurlar ve öğrenci koçu ya da eğitim koçu olarak anılmaya başlarlar. Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifikası Kursu Antalya Eğitim Programı ;

Eğitim Koçluğu Sertifikası Antalya

Eğitim Koçluğu Sertifika Programı Antalya, Eğitim koçluğu sertifikası 100 Saatlik, üniversite onaylı bir sertifika programıdır. Üniversite onaylı almış olduğunuz eğitim koçluğu sertifikanız, YÖK kurumlarının yurt dışında geçerliliği olduğu için Uluslararası geçerliliği olmuş olmaktadır. Antalya ya da diğer illerden eğitim koçluğu eğitimimize katılabilir, eğitim koçluğu sertifikanızı üniversite onaylı bir şekilde alabilirsiniz.

Eğitim Koçu Ne Yapar ?

Eğitim koçu, danışanının yanındaki doğru yol arkadaşıdır. Eğitim koçu danışanın ya da öğrencisinin eğitim hayatında karşısına çıkan engeller ya da motivasyon düşüklüğü ya da öğrencinin kendisini keşfetmesi gibi konularda devreye girer. Koçluk bir tavsiye verme sistemi değil doğru sorularla öğrencinin kendini keşfetmesini sağlamak, doğru yol arkadaşlığı yapmaktır.

Eğitim Koçu Kimler Olabilir ?

Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifika Kursu, Eğitim koçu olmak için yasa ya da tüzük kapsamında bir kısıtlama yoktu. Eğitim koçluğu sertifikası alan bireyler eğitim koçu olabilir. Fakat, bizim tavsiyemiz eğitim koçu olmak isteyenlere, eğitim alanında çalışanlar, psikoloji alanında çalışanlar, sosyoloji alanında çalışanlar , okuduğu bölümlerde psikoloji dersleri ve eğitim konuları ile alakalı eğitim alan kişiler önceliktir. Bu alanlarda herhangi öğrenim görmemiş olan kişiler de elbette eğitim koçu olabilir ama diğer eğitimlerle ve kitaplarla kendileri desteklemeleri eğitim koçluğu alanında geliştirmelerini önemle tavsiye ederiz.

Antalya Eğitim Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır ?

Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifikası Kursu Antalya, Eğitim koçluğu sertifikası Antalya programımız ya da diğer programlarımız online uzaktan eğitim olarak gerçekleşmektedir. Dilediğiniz il ve ilçeden eğitimlerimize katılarak eğitim koçluğu eğitiminizi tamamlayabilir, üniversite onaylı eğitim koçluğu sertifikası alabilirsiniz.

Antalya Eğitim Koçluğu Eğitimi Ücretleri

Antalya eğitim koçluğu sertifikalı eğitim programın ücretlerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Antalya Eğitim Koçluğu Eğitimi Süresi Nedir ?

Eğitim koçluğu eğitimi sertifika programı Antalya, eğitim süresi 30 gün 100 saat sürmektedir.

Antalya Eğitim Koçluğu Sertifika Programı Başvuru Şartları Nedir ?

Eğitim koçluğu sertifikalı eğitim programına başvuru şartlarını buraya tıklayarak görebilir ayrıntılı bilgi alıp ön kayıt formuna bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Eğitim Koçluğu Sertifikası Geçerliliği Nedir ?

Antalya Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı, Eğitim koçluğu eğitimi üniversiteler işbirliği ile gerçekleşmektedir ve eğitim sonunda üniversite tarafından eğitim koçluğunu tamamlayıp başarılı olduğunuza dair Eğitim Sertifikası verilmektedir. Sertifikalar YÖK kurumlarından onaylı olduğu için uluslararası geçerlidir.

Online uzaktan eğitim olarak da alabileceğiniz Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifikası Antalya programına başvurmak için tıklayınız.

[us_cta title=”Eğitim Koçluğu Eğitimi” title_size=”h3″ btn_link=”url:https%3A%2F%2F3makademi.com%2Fegitimlerimiz%2Fmesleki-uzmanlik-kurslari%2Fogrenci-koclugu-ve-egitim-danismanligi%2F|title:%C3%96%C4%9Frenci%20Ko%C3%A7lu%C4%9Fu%20E%C4%9Fitimi||” btn_label=”BAŞVUR” btn_icon=”fas|file-alt”]Üniversite Onaylı Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız[/us_cta] [icon_timeline][icon_timeline_item time_title=”Üniversite Onaylı Uluslararası Geçerli”]Eğitim Koçluğu Eğitimi Uluslararası Geçerli Sertifikası[/icon_timeline_item][icon_timeline_sep time_sep_title=”3M Akademi”][icon_timeline_item]İletişim : 0553 939 0 939 – 0553 920 0 920[/icon_timeline_item][icon_timeline_feat icon_type=”selector” icon=”Defaults-graduation-cap mortar-board” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff”]3M Akademi Uzaktan Eğitim Portalı[/icon_timeline_feat][/icon_timeline]

Eğitim koçluğu eğitimi uzaktan eğitim ile gerçekleşen bir eğitim programıdır. Öğrenci koçluğu eğitimine uzaktan eğitim ile başvurmak için yukarıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. En çok kazanan mesleklerden biri olan eğitim koçluğu ve öğrenci koçluğu mesleğine sizde adım atabilirsiniz. Eğitim koçluğu sertifika programına başvurarak sizde eğitim koçu olabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için
×

Merhaba!

Whatsapp üzerinden görüşme başlatmak için eğitim danışmanlarımızdan birini seçiniz.

× Whatsapp