Çorum Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikalı Eğitimi

Çorum Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi ile öğrencilerle çalışan eğitimcilerin, pdr uzamanlarının , öğretmenlerin ve koçluk alanında kariyer yapmayı hedefleyen bireylerin koçluk teknikleri ile öğrencilerin başarılarını arttırması, yol arkadaşlıkları sırasında öğrencileri hem psikolojik hem de dersler manasında bir adım daha ileri götürmelerini sağlatmaları hedeflenmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Çorum programı, kendi çocukları ile olan iletişimleri güçlendirmek, geliştirmek isteyen ebeveynlere, okul hayatları boyunca destek olabilmeleri, başarıları için yol göstermeleri için de uygun bir program olarak hazırlanmıştır.

Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Çorum Sertifika programına katılarak öğrencilerin eğitim öğretim hayatı boyunca başarılı bir şekilde ilerlemelerine öncülük edebilir, ruhsal ve zihinsel gelişimlerinde doğru tekniklerle sağlıklı sonuçlara ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Çorum Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu öğrencilerin kendileri tanımalarını sağlatmak, kendisinde bulunan yetilerin açığa çıkmasını ve geliştirmesine öncülük yapabilmeniz için hazırlanmış bir programdır. Binlerce doküman ve profesyoneller tarafından sağlanan eğitim ile eğitim sonunda öğrencilere rehberlik edebilen “ Öğrenci Koçu ve Eğitim Danışmanı “ olarak üniversite onaylı YÖK’ü tanıyan tüm ülkelerde geçerli bir sertifika almış olacaksınız.

Öğrencilerle birlikte çalışıyorsanız, hem kendinizin gelişimi hem de öğrencilerin gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız, “ Eğitim ve Öğrenci Koçluğu “ alanında kariyer sahibi olmak istiyorsanız Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Çorum programına katılarak siz de profesyonel eğitim ve öğrenci koçu olabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi bizlere iletmeniz halinde sizinle sesli olarak da bilgilendirme için eğitim danışmanlarımız irtibata geçecektir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimine Kimler Katılmalı?

Çorum Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikasını Kimler Alabilir?

Öğrenci Koçluğu/Danışmanlığı hizmeti vermek isteyenler
Bireylere hedefleri için yardımcı olmak isteyenler
Öğrencileri hedef belirleme ve başarıya ulaşma gibi kavramlarla tanıştırmak isteyenler
Öğrencilere yol haritası belirlemede destek olmak ve fayda sağlamak isteyenler
Öğretmenler
Öğrencilerle çalışanlar
Öğrenciler ile iletişimini güçlendirmek isteyenler katılabilir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu İş İmkanları

Çorum Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Alanlar;

Birebir eğitim danışmanlığı yapabilirsiniz
Kendi iş yerinizi açabilirsiniz
Okullarda proje başlatabilirsiniz
Hali hazırda var olan projelerde öğrenci koçu olarak yer alabilirsiniz
Devlet ve Özel Okullarda çalışabilirsiniz
Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde çalışabilirsiniz
Danışmanlık Merkezlerinde çalışabilirsiniz
Etüt Merkezlerinde çalışabilirsiniz
Halk Eğitim Merkezlerinde çalışabilirsiniz

Çorum Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika programına katılarak, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim olarak verilmektedir.

[us_cta title=”Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi” title_size=”18px” color=”light” btn_link=”url:https%3A%2F%2F3makademi.com%2Furunler%2Fogrenci-koclugu-egitimi%2F|||” btn_label=”Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın” btn_color=”navy”]Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına Başvurmak ya da Bilgi Almak İçin Tıklayınız.[/us_cta]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için
×

Merhaba!

Whatsapp üzerinden görüşme başlatmak için eğitim danışmanlarımızdan birini seçiniz.

× Whatsapp