Hayatınızı 59 Saniyede Değiştirmenin 10 Yolu
Hayatınızı 59 Saniyede Değiştirmenin 10 Yolu

Bu Yazımızda Hayatınızı 59 Saniyede Değiştirmenin 10 Yolu Adlı Kişisel gelişim Yazısını ele alacağız.Bunun Gibi Diğer Kişisel Gelişim Yazılarını Okumak İçin Tıklayınız

Hayatınızı 59 Saniyede Değiştirmenin 10

Bir dahaki sefere bir toplantıya katıldığınızda, gurubun ortasında oturarak hızlı ve etkili bir psikolojik avantaj yakalayabilirsiniz.

Bir randevudayken sıcak kanlı davranın (ilk andan itibaren), daha sonra ne kadar optimist olduğunuzu gösteri. Diyalog ilerledikçe ikinizin de hoşlanmadığı şeyler üzerine odaklanın ve partnerinizin mimiklerini taklit edin.

Mutluluğunuzu arttırmak için, ya da mutlu olmak için bir sebep aradığınızda, zorla gülümseyin ve bu ifadeyi 20 saniye boyunca koruyun.

Birinin sizden hoşlanmasını sağlamanın en iyi yolu ona iyilik yapmak değildir. Aksine onun size küçük bir iyilik yapmasını sağlayın ve buna izin verin.

Eğer çok fazla şey yiyip içtiğinizi düşünüyorsanız, gerçekten uzun bardaklar kullanın ve mutfağınıza, yemek masanızın karşısına bir ayna yerleştirin. Yemek günlüğü tutmayı da ihmal etmeyin.

Dinlenilen deneyimler bir işe yaramaz. Konserlere gidin, kamp yapın, maceralara atılın. Böylece insanlara anlatacak kendi deneyimleriniz olacaktır.

Başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

İlişkinizi ayakta tutmak için gördüğünüz her negatif şey için, beş tane pozitif şey hatırlayın.

Bir iş görüşmesine gittiğinizde şansınızı arttırmak için kötü özelliğiniz olarak zaten çok belirgin olan bir şeyden bahsedin.

Yeni insanlarla tanışın, bir hobi edinin, bir organizasyona katılın; kısacası kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapın.

Kaynak: http://kisiselgelisimim.com/hayatinizi-59-saniyede-degistirmenin-10-yolu/
En İyi Bilgelik Hikayeleri

En iyi motivasyon hikayeleri, en iyi bilge hikayeleri, en iyi motive edici hikayeleri sitemizden okuyabilirsiniz. Başarı hikayelerini okumak için sitemizi ziyaret ediniz. Markaların başarı hikayeleri, yaşanmış hikayeler, bilgece hikayeler aradığınız her şey 3M Akademi hikayeler kategorisinde yer almaktadır. Sınav motivasyonu için hikayeler, moral motivasyon için hikayeler, felsefe hikayeleri, yaşanmış gerçek hikayeleri sayfamızda bulabilirsiniz. Felsefi kısa hikayeleri okumak için sitemizi ziyaret edin. En güzel kısa hikayeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

En İyi Hikayeleri Okumak İçin Tıklayınız. 

En Güzel Hikayeler

Tüm Hikayeleri Görmek İçin Tıklayınız

3M Akademi

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları
   Güvenli Ödeme
   3M AKADEMİ
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59
   Shopping cart