Uzaktan Eğitim Montessori Eğitimci Yetiştirme Programı

Uzaktan Eğitim Montessori Eğitimci Yetiştirme Programı

Uzaktan Eğitim Montessori Eğitimci Yetiştirme Programı, Montessori Eğitimci yetiştirme programına uzaktan eğitim ile Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile alacağınız montessori eğitimi zamandan bağımsız olarak dilediğiniz zaman derslere katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim avantajlarını kullanarak sosyal ve iş hayatınızı etkilemeden montessori öğretmeni olabilirsiniz. Uzaktan eğitim sayesinden 7/24 dilediğiniz saatte dersleri izleyebilirsiniz. Ders kaçırma kaygınız olmaz, dersleri tekrar tekrar izleme imkanınız vardır. Montessori eğitimine uzaktan eğitim ile katılmak için aşağıda ki linkten başvurabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Montessori Sertifikası

Sık sorulan sorulardan bir tanesi de sertifikam da uzaktan eğitim yazacak mı sorusudur, sertifikanız da herhangi bir şekilde uzaktan eğitim ya da online eğitim ibaresi yer almaz. Kayıt işlemleriniz yapılırken iş birliği içinde olduğumuz üniversiteye kursiyer olarak kayıt edilirsiniz. Eğitim sonunda sertifikanız iş birliği içinde olduğumuz üniversite tarafından sizlere ulaştırır.

Eğitim sonunda Montessori Eğitmenlik Sertifikası alırsınız. Bu sertifika ile de montessori okullarında ya da montessori ile alakalı kurumlarda çalışabilirsiniz.

Montessori Sertifikası 2017- 2018

Montessori öğretmeni olmak isteyenler uzaktan eğitim ile dilediği zaman eğitimlere başvurabilirler.

Montessori Eğitmen Eğitimine Başvurmak İçin Tıklayınız.

Montessori Eğitmen Eğitimi

Üniversite Onaylı Uluslararası Geçerli Montessori Eğitmen Eğitimi Başvurmak İçin Tıklayınız.

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları
   Güvenli Ödeme
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59