Uzaktan Eğitim Sertifika Programları

İnternetin hayatımıza iyice yerleşmesinden sonra eğitim modelleri de internet üzerinden gelişmeye başladı. Uzaktan Eğitim konusunda ülkemizde ilerleme kaydetti ve üniversiteler kendisini uzaktan eğitim sistemlerine entegre etti. Bilgisayar çağında artık üniversiteler de uzaktan eğitim ile sertifika programları, yüksek lisans programları, doktora programları sağlamaktadır.

Uzaktan eğitim ile sertifika alabileceğiniz bir üniversite olduğu gibi, üniversitelerin anlaşmalı olduğu kurumlardan da sertifikalı eğitimler alabilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile sertifika veren üniversitelerin başında Selçuk Üniversitesi gelmektedir. Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi 3M Akademi ile yapmış olduğu protokol kapsamında sertifikalı eğitim programlarını 3M Akademi işbirliği ile yapmaktadır.

Uzaktan Eğitim Sertifika Programı Nedir ?

Uzaktan Eğitim Sertifika Programı; Zamandan mekandan bağımsız bilişim teknolojileri ile eğitimlerin bulunduğunuz yerden online sistem ya da ofline ( video kaydı ) şeklinde derslerin tamamlanmasıdır.

Uzaktan Eğitim ile alacağınız kurslarda hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz.

Uzaktan eğitim şeklinde sertifikada ibare almaz, aynı örgün eğitim sertifikası gibi sertifikaya sahip olursunuz.

Uzaktan eğitim programları sonunda üniversite onaylı sertifika aldığınız için MEB ve diğer kurumlarda geçerli olmuş olur.

Web sitemizde uzaktan eğitim tüm sertifika programlarını bulabilirsiniz.

[us_cta title=”Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi ” title_size=”18px” color=”light” btn_link=”url:https%3A%2F%2F3makademi.com%2F|||” btn_label=”Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın” btn_color=”navy” btn_size=”17px”]Uzaktan Eğitim Sertifika Programları[/us_cta]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için
×

Merhaba!

Whatsapp üzerinden görüşme başlatmak için eğitim danışmanlarımızdan birini seçiniz.

× Whatsapp