Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifika Programı Amasya

Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifika Programı Amasya

Amasya Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu programı ile drama yöntemlerini kullanarak etkin ders anlatım yöntemlerine ulaşmış olacak hem de bireylerin gelişimi için çalışmalarında drama yöntemleri ile daha etkin olmuş olacaktır.
Amasya Yaratıcı Drama Eğitimi programına katılım gösteren bireyler, drama eğitim konuları ile hem kendisini geliştirir hem de bireylerin gelişimi için aktaracağı gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip olmuş olurlar.

Amasya Yaratıcı Drama Kursu Faydaları, drama eğitimine katıldığınız andan itibaren drama eğitiminde aldığınız bilgilerle iletişim ve aktarım açısından kendinizi geliştirmiş olursunuz. Ayrıca yeni bir unvan olarak Yaratıcı Drama Eğitmeni olmuş olur, kendinize ek istihdam alanları yaratmış olursunuz.

Amasya Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, drama sertifikası ile; MEB’de egzersiz ve destekleme yetiştirme kursu açabilirsiniz. Yaratıcı Drama hakkında uzun soluklu aldığınız bu eğitimin sertifikası ile MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, yaratıcı drama seçmeli dersine eğitici olarak katılabilirsiniz. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirler. Farklı alanlarda eğitim veren eğitmenler drama yöntemleri ile etkinliklerini artırabilirler. Kurum ve kuruluşlara danışmanlık ve eğitim veren eğitimciler outdoor eğitim modüllerine drama yöntemlerini entegre edebilir, eğitim konularını uygulamaya alabilirler.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Amasya Sertifika Programı ile eğitmen alanında en çok açık olan Drama eğitmenliği alanına yeni kalifiyeli eğitimciler kazandırmayı hedeflemektedir. Birçok alanda istihdam edilen yaratıcı drama eğitmenliği aynı zaman da hali hazırdaki unvanınıza ve çalışmalarınızı destekleyecektir. Yaratıcı Drama Sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmekte, kendilerine istihdam sahası yaratabilmektedir. Amasya Yaratıcı Drama Sertifikası üniversite onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimine Kimler Katılabilir?

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Amasya Programı Katılım Koşulları ; Amasya Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifikası Programı tüm meslek gruplarından katılımının olabileceği program olmakla birlikte aşağıdaki meslek gruplarının katılımı öneriliyor.
1) Okul Öncesi öğretmenleri, öğretmen adayları,
2) Sınıf Öğretmenleri, tüm branş öğretmenleri
3) Rehber Öğretmenler,
4) Özel Eğitimciler,
5) Pedagoglar,
6) Psikologlar,
7) Çalışma alanı değiştirmek isteyen yüksek okul mezunları.
8) Yaratıcı drama alanında kariyer yapmak isteyen herkes.

Yaratıcı Drama Eğitmeni olmak ve eğitim hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki butondan Yaratıcı Drama Eğitimi sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi

Yaratıcı Drama Sertifika Programına Başvurmak ya da Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

 

 

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları
   Güvenli Ödeme
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59