Çanakkale Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Yaşam Koçu, danışanına doğru sorular sorarak kişinin kendi kendine doğru cevapları bulmasını sağlayan doğru yol arkadaşıdır. Yaşam Koçu seanslarında danışanının farkındalığını geliştirir, danışanı ile sohbet halinde olur ve onun iç yolcuğuna çıkmasını sağlar. Koç ile danışan arasında ki bağ doğru işbirliğidir.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Çanakkale Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı, Yaşam koçluğu eğitimi amacı; Koçluk eğitimlerinde amaç öncelikle bireyin kendi farkındalığını kazanması, koçluk ile ilgili gerekli bilgi birikim ve donanıma sahip olup kendisine danışan olacak olacak bireylere yol gösterebilmesidir.

Çanakkale Yaşam Koçluğu Eğitimi ile de kursa katılan katılımcılar koçluk becerilerini öğrenecek, koçluk becerilerini uygulayabilecek konuma gelerek Yaşam Koçu unvanını almış olacaklardır.

Yaşam Koçu psikolog ya da psikiyatr değildir. Yaşam koçu tanımı, doğru sorularla danışanın kendi farkındalığını fark etmesini sağlayan doğru yol arkadaşıdır.

Yeni Bir İş Fikri Olarak Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu kavramı günümüzde yerleşmiştir. Yaşam koçu olarak sizde yeni bir kariyer alanına adım atabilirsiniz. Koçla birlikte hareket bireylere daha hızlı ve doğru kararlar vermesini, farklı

Yaşam Koçu Nasıl Olunur, Yaşam Koçluğu Sertifikası, Yaşam Koçluğu Eğitimi, Yaşam Koçluğu Uzaktan Eğitim
Yaşam Koçu Nasıl Olunur?

pencereleri görerek yeni fırsatları değerlendirmesini sağlamaktadır. İçsel yolculuğunda önüne çıkan engelleri koçu ile birlikte engelleri kaldıran bireyler hayata daha pozitif bakmakta ve daha başarılı bir yol almaktadır.

Yaşam koçluğu Eğitimi Sertifika Programı Çanakkale, Üniversite Onaylı 400 Saatlik Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifikası ile güçlü bir sertifikaya sahip olmuş olacaksınız. 400 Saatlik sertifika yüksek lisans saat değerine eş değer oluşu ve devlet üniversitesi onaylı bir sertifika oluşuyla YÖK’ü tanıyan tüm ülkelerde de geçerlidir. ( Üniversiteler sürekli eğitim merkezleri bakanlar kurulu onayı ile kurulan üniversitelerin sertifika veren eğitim birimleridir)

Çanakkale Yaşam Koçluğu Eğitimi ile sizde yaşam koçu olabilirsiniz. Eğitim içeriği konusunda bilgi almak için aşağıda ki butondan iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Çanakkale Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programına uzaktan eğitim ile Türkiye ‘nin her noktasından katılabilirsiniz.

[us_cta title=”Yaşam Koçluğu Sertifika Programı” title_size=”h3″ btn_link=”url:https%3A%2F%2F3makademi.com%2Furunler%2Fprofesyonel-yasam-koclugu-egitimi%2F|title:Profesyonel%20Ya%C5%9Fam%20Ko%C3%A7lu%C4%9Fu||” btn_label=”BAŞVUR” btn_icon=”fas|file-alt”]Uzaktan Eğitim ile Katılabileceğiniz , Uluslararası Geçerli Üniversite Onaylı Yaşam Koçluğu Eğitimine Başvurmak İçin Tıklayın.[/us_cta]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için
×

Merhaba!

Whatsapp üzerinden görüşme başlatmak için eğitim danışmanlarımızdan birini seçiniz.

× Whatsapp