La Casa De Papel Dizisi

La Casa De Papel Dizisi

Biranda gündemimize oturan La Casa de Papel dizisi NETflix’in dizilerinden olup sürükleyici dizilerden. La Casa de Papel dizisi Netflixten izleyecebileceğiniz gibi bir çok dizi sitesinde de bölümleri yer almaktadır.

Diziyi diğer soygun dizilerinden ayıran ise biraz daha sosyal mesaj verme ve kusursuza yakın plana sahip olması. Tabii ki her plan gibi hatalar ve eksikler mevcuttur.

La Casa de Papel Türkiye’ye yönelik bir blog sitesi açılmış blog sitesini incelediğimizde eksikleri olsa da sadece La Casa de Papel dizisi ile ilgili olması da en büyük artısı. Dizi ile ilgili haberleri bölümden kesitleri, karakterlerin tanıtımlarını ve daha bir çok şeyi La Casa de Papel Türkiye blog sayfasında bulabiliyorsunuz. La casa de papel dizisi bloguna gitmek için hemen şuraya tıklayabilirsiniz.

La casa de papel dizisi aslında uzun tek sezonluk bir dizidir. İspanyada yayınlayan kanal ikiye bölerek yayınlamıştır. Bizde ise bu 4 e kadar çıkar gibi gözüküyor. Dizi ile ilgili merak ettiklerinizi Tıklyarak Öğrenebilirsiniz.

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları
   Güvenli Ödeme
   3M AKADEMİ
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59
   Shopping cart