Online Uzaktan Eğitim Yaratıcı Drama Sertifika Programı

Online Uzaktan Eğitim Yaratıcı Drama Sertifika Programı

Online uzaktan eğitim ile alabileceğiniz eğitimlerden, uzaktan eğitim yaratıcı drama eğitmen eğitimi programına dilediğiniz her yerden başvurarak eğitime katılabilirsiniz.

Online Uzaktan Eğitim Yaratıcı Drama Eğitimi Tarihi : Uzaktan eğitim ile gerçekleştiği için dilediğiniz gün ve anda yaratıcı drama eğitmen eğitimi programına başvurup eğitiminize başlayabilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile alacağınız eğitimlerin sertifikasında ” uzaktan eğitim ” ibaresi yer almaz.

Yaratıcı Drama Uzaktan Eğitim Sertifika Programına Nasıl Başvurabilirim ?

Online uzaktan eğitim yaratıcı drama eğitimine başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Uzaktan Eğitim Yaratıcı Drama Başvuru Adımları

1- Öncelikle buraya tıklayarak yaratıcı drama sayfasını açınız.

2- Yaratıcı drama sayfasında yer alan ön bilgilendirme formu doldurabilir ya da iletişim numaralarımızdan bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Diğer bir seçenek de canlı destek hattından yazarak yine ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.

3- Eğitim hizmet bedelini kredi kartı ya da banka ödemesi şeklinde gerçekleştirip dekontu 3makademi@gmail.com ya da 0553 939 0 939 nolu telefonun whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

4- Bu işlemleri tamamladıktan sonra size kullanıcı adı ve şifre gönderimi sms ve mail yoluyla iletilir. Dilediğiniz saatte derslere girerek derslerinizi izleyebilirsiniz.

5- Uzaktan eğitim ile almış olduğunuz yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifikanız vermiş olduğunuz adrese size kargo ile gönderilir.

Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

   Bir cevap bırak

   Ödeme Sistemi Logoları
   Güvenli Ödeme
   3M AKADEMİ
   Şifreyi yenile
   × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59
   Shopping cart