Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Uzaktan Eğitim

Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Uzaktan Eğitim

Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Uzaktan Eğitim, Uzaktan eğitim sistemi ile online eğitim platformu üzerinden 3M Akademi alt yapısı ile Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Sertifika programına katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim avantajları ile dilediğiniz şehirden zaman, süre sıkıntısı yaşamadan üniversite onaylı Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı‘na katılarak Robotik Kodlama Öğretmeni olabilirsiniz.

Robotik kodlama kursu eğitmen eğitimi sertifika programı uzaktan eğitim ile üniversiteler iş birliği ile hazırlanan, YÖK’e bağlı üniversitelerin kabul görmüş ve MEB müfredatlarına uygun olarak hazırlanmış bir programdır. Uzaktan eğitim robotik kodlama eğitmen yetiştirme kurs programı sonunda üniversite onaylı ve YÖK’ün kabul gördüğü tüm ülkelerde uluslararası geçerli bir kurs programıdır. Robotik kodlama kurs programı ile Robotik Kodlama Eğitmeni olabilecek, üniversite onaylı sertifikanız ile robotik kodlama eğitimleri verebileceksiniz.
Teknoloji çağı içerisinde oluşumuz ve de MEB’in de Robotik kodlama derslerine desteği ile ülkemizde robotik kodlama eğitimleri hızla yaygınlaştı. MEB robotik kodlama derslerine desteği ile devlet okullarında ve de özel okullarda yaygın hale geldi. Değişen dünyada Türkiye’de yerini aldı.

Online Uzaktan Eğitim Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Başvuru

Online Uzaktan Eğitim Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi, Uzaktan eğitim ile robotik kodlama eğitimine aşağıdaki iletişim formundan ya da iletişim numaralarımızdan başvuru yapabilirsiniz.

0553 920 0 920 – 0553 939 0 939

Müşteri temsilcisi icon, Müşteri temsilcisi kadın, Call Center Png

3M Akademi’ye göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.İletişim bilgilerinizi aşağıda ki ön bilgilendirme formuna bırakabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız bilgilendirme için kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır.
Not : (Ön bilgilendirme için bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri sadece sizi bilgilendirme araması yapmak içindir kayıt işlemi değildir.)
0553 920 0 920 – 0553 939 0 939

 

  Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alabilirim ? 

  Uzaktan eğitim robotik kodlama eğitmen eğitimine başvurunuzu yaptıktan sonra eğitim danışmanlarımız sizinle irtibata geçmektedir. Kesin kaydınızı gerçekleştirdikten sonra size kullanıcı adı ve şifreniz mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilir. Eğitimin en az %50’sini ve de sınavdan 50 ve üzeri bir puan almanız durumunda sertifikalarınız anlaşmalı olduğumuz üniversiteler tarafından hazırlanır ve tarafınıza ulaştırılır.

  Robotik Kodlama Eğitmenlik Sertifikam Ne Zaman Elime Ulaşır ?

  Eğitim bittikten sonra sertifikanız 20 iş günü içerisinde size kargoyla ulaştırılmaktadır.

  Sizin düşüncelerinizi de almaktan mutluluk duyacağız

    Bir cevap bırak

    Ödeme Sistemi Logoları
    Güvenli Ödeme
    Şifreyi yenile
    × Whatsapp İletişim Available from 00:00 to 23:59