T puzzle nedir,T puzzle nasıl oynanır,T puzzle zeka oyun kuralları nelerdir?Problem çözme yeteneğinizi geliştirecek müthiş bir oyun olan T puzzle zeka oyunu nasıl oynandığını öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.Bu yazımızda doğal ahşap malzemeden yapılmış güzel bir yapboz olan T puzzle zeka oyunu tanıttık.Diğer zeka oyunları nelerdir öğrenmek isterseniz buraya tıklayınız.Tüm zeka oyunları isimlerini nasıl oynandıklarını öğrenmek için buraya tıklayınız.

T Puzzle (T Tangram)Nedir? 

Doğal ahşaplardan oluşan T puzzle 4 parçadan oluşan fakat 100 farklı şekil oluşturulabilen düşündürücü bir zeka oyunu.Farklı düşünerek ve bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olan sizi bazen zorlayacak olan T-Puzzle ile problem çözme yeteneklerinizi geliştirin.Bu puzzle ile hem zihninizi çalıştırıyor, hem yaratıcılığınızı gösteriyorsunuz.Yanında gelen kitapçığında 1’den başlayarak 100’e kadar giden zorluklarda farklı şekilleri oluşturmaya çalışacaksınız. bazen en kolay görünen şekil bile sizi çok zorlayabilir.7 den 70 düşünerek ve eğlenerek oynayabileceğiniz hem bireysel hem ekip oyunu haline getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için
×

Merhaba!

Whatsapp üzerinden görüşme başlatmak için eğitim danışmanlarımızdan birini seçiniz.

× Whatsapp